Výhody nákupu online.

Vážení zákazníci,
vzhledem k tomu, že se blíží období svátků a na obzoru se blíží slavnosti, chceme se podělit o cenné poznatky týkající se výhod nákupu ohňostrojů z našeho online obchodu.
Při rozhodování, kde pyrotechniku ​​pořídit, je klíčové vzít v úvahu četné výhody, které online nakupování oproti klasickým kamenným prodejnám poskytuje.
1. Užijte si snadnost a pohodlí nakupování přímo z pohodlí vašeho domova. Náš internetový obchod poskytuje pohodlí nákupu ohňostrojů z pohodlí vašeho domova v kteroukoli denní hodinu. Můžete se vyhnout omezením tradičních obchodů s jejich omezenou provozní dobou, protože náš e-shop je přístupný celoročně. 
2. V naší společnosti zajišťujeme rychlé odeslání všech objednávek v maximálním časovém rámci dvou pracovních dnů. 
3. Náš e-shop nabízí komplexní popisy produktů a informativní videa, která vám pomohou při informovaném rozhodování. Využitím těchto informací budete moci činit informovanější rozhodnutí při porovnávání a výběru produktů, které odpovídají vašim osobním preferencím.
 
 
Při nákupu pyrotechniky nabízime výraznou výhodu a to až o 70 % nižšie ceny než  kamenné prodejny. K cenovému nepoměru přispívají vyšší náklady spojené s fyzickými prodejnami, jako je nájem, logistika, prodejní personál.
a.  Provozní náklady: Výdaje spojené s pronájmem fyzických maloobchodních prostorú jsou pro kamenné prodejny velkou zátěží. Tyto náklady se následně přenášejí na spotřebitele ve formě vyšších cen výrobků. Náš e-shop se těmto nákladům na pronájem vyhýbá, což nám umožňuje nabízet konkurenceschopnější ceny. 
b.  Fyzické maloobchodní obchody vyžadují přítomnost personálu v prodejně, což má za následek zvýšené mzdové náklady a další související náklady. Tyto výdaje mají přímý dopad na konečnou cenu zboží. Zatímco kamenné prodejny jsou omezeny provozní dobou, my máme výhodu v nepřetržitém provozu, což nám umožňuje prodávat zboží bez jakéhokoli časového omezení.
 

Váš tým Ekopyro.

Sledujte nás i na Instagramu @ekopyro_ekopiro
LINK: https://www.instagram.com/ekopyro_ekopiro/
Pravidelně tam pořádáme různé soutěže a sdílíme aktuální slevové kódy.

Nastavení cookies